• محل برگزاری مسابقات

  • محل برگزاری مسابقات

  • محل برگزاری مسابقات

صفحه اصلی / تورهای شطرنج / تور شطرنجی مسابقات بین‌المللی شطرنج اردو ۲۰۱۸ در ترکیه

تور شطرنجی مسابقات بین‌المللی شطرنج اردو ۲۰۱۸ در ترکیه

مسابقات بین‌المللی شطرنج در کشور ترکیه با برنامه‌ریزی دقیق و سازماندهی بسیار مناسب از سوی فدراسیون شطرنج با حمایت شهرداری شهرهای مختلف با جوایز خوب نقدی و در جداول متنوع و مختلف برگزار می‌شود. مسابقات بین‌المللی شطرنج اردو بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده طبق سال قبل در شهر اردو Ordu ترکیه از تاریخ ۹ لغایت ۱۵ ماه آپریل همزمان با ۲۰ لغایت ۲۶ فروردین ماه سال ۹۷ در هتل بزرگ و مجلل رادیسون بلو بر بالای کوههای مشرف به شهر اردو و دریای سیاه برگزار خواهد شد.

نمای زیبا از شهر زیبای ساحلی اردو از بالای کوه «بز تپه»

این شهر مرکز استان اردو در ساحل دریای سیاه است و جمعیتی حدود ۲۵۰٫۰۰۰ نفر دارد. مهمترین محصول این شهر زیبا فندق است. فروشگاه بزرگ کارخانه شکلات سازی Sağra که انواع شکلات فندقی تولید می‌کند در شهر اردو یکی از جاذبه‌های شهر است. همچنین تله کابین بُزتپه یکی از نمادهای امروزی شهر اردو می‌باشد که برای گردشگران جذابیت خاصی دارد.

موسیقی محلی این شهر، یکی از انواع موسیقی سواحل دریای سیاه است که با کمانچه نواخته می‌شود و شیوه غذایی آن بر اساس سبک غذای ترکیه و عموماً پیده و انواع کباب می‌باشد. همچنین این شهر با شهرهای گنجه آذربایجان و باتومی گرجستان خواهرخواندگی دارد.

تصاویری دیدنی از شهر اردو:

 

درباره مسابقات

جداول مسابقات:

مسابقات در ۳ جدول به شرح زیر برگزار می‌شود:

جدول A: برای بازیکنان با ریتینگ بالای ۱۸۰۰ و اساتید

جدول B: برای بازیکنان با ریتینگ زیر ۲۲۰۰ و بدون ریتینگ

جداول رده سنی شامل:

جدول زیر ۱۴ سال برای متولدین ۲۰۰۴-۲۰۰۵-۲۰۰۶-۲۰۰۷

جدول زیر ۱۰ سال برای متولدین ۲۰۰۸-۲۰۰۹  (در این جدول تعداد شرکت کنندگان زیاد است و تا حالا ۹۵ نفر ثبت نام شده است فقط ۲۵ نفر جای خالی دارند)

جدول زیر ۸ سال برای متولدین  ۲۰۱۰-۲۰۱۱

پوستر اساتید شرکت کننده در جدول A
پوستر اساتید شرکت کننده در جدول A

تاریخ، دورها و زمان مسابقات

مسابقات جدول A از تاریخ ۹ لغایت ۱۵ آپریل (۲۰ لغایت ۲۶ فروردین) در ۹ دور و در زمان ۹۰ دقیقه با ۳۰ ثانیه پاداش در ازای هر حرکت از ابتدای بازی برای هر بازیکن

مسابقات جداول B و رده سنی از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ آپریل (۲۳ لغایت ۱۶ فروردین) در ۷ دور و در زمان ۶۰ دقیقه با ۳۰ ثانیه پاداش در ازای هر حرکت از ابتدای بازی برای هر بازیکن

زمان تاخیر برای بازیکنان از ساعت شروع مسابقات، ۳۰ دقیقه می‌باشد.

ورودیه مسابقات:

ورودیه مسابقات برای جداول مختلف بشرح زیر است:

جدول A:  مبلغ ۱۰۰ لیره ترک

جدول B:  مبلغ ۶۰ لیره ترک

جداول رده سنی:  مبلغ ۳۰ لیره ترک

 

جوایز مسابقات:

جوایز جدول A مسابقات:

جوایز جدول A مسابقات بر اساس رنک بازیکنان در پایان مسابقات بر اساس جدول زیر خواهد بود:

جوایز جدول A مسابقات

جوایز جدول B مسابقات:

جوایز جدول B مسابقات بر اساس رنک بازیکنان در پایان مسابقات بر اساس جدول زیر خواهد بود:

جوایز جدول B مسابقات

جوایز جداول رده سنی مسابقات:

جوایز جداول رده سنی مسابقات بر اساس رنک بازیکنان در پایان مسابقات بر اساس هر کدام از جدول رده سنی زیر ۸، زیر ۱۰ و زیر ۱۴ سال براساس جدول زیر خواهد بود:

جوایز جدول رده‌های سنی مسابقات

برنامه زمانی مسابقات:

برنامه زمانی جدول A:

برنامه زمانی جدول B و جداول رده سنی:

درباره تور:

محل برگزاری مسابقات هتل رادیسون بلو در بیرون شهر اردو  و بر روی تپه بالای شهر خواهد بود و هتل‌های دیگر در مرکز شهر اردو قرار داد و سرویس رایگان برای بازیکنان و افراد همراه به داخل شهر از سوی برگزار کنندگان مسابقات دایر می‌باشد.

تور شطرنجی ما برای این مسابقات بصورت هوایی است و در طی چهار پرواز تهران به استانبول و استانبول به اردو و برعکس خواهد بود.

زمان تور از شب یکشنبه ۱۹ فروردین شروع و در ۲۷ فروردین در تهران به اتمام خواهد رسید و اقامت ۷ شب در شهر اردو خواهد بود.

پکیج تور شامل موارد زیر است:

پرواز رفت و برگشت (تهران – استانبول – اردو) – ترانسفر در ترکیه – ثبت نام در مسابقات و رزرو هتل محل اقامت، ۷ شب اقامت با صبحانه، همراهی بازیکنان در طول مسابقات و نیز سرپرستی بچه‌های رده سنی برای رفت و برگشت به محل برگزاری مسابقات در غیاب والدین یا همراهان

هزینه تور: 

۱- هزینه کامل تور برای هر نفر با اقامت در اتاق دو تخته در هتل برگزاری مسابقات (قیمت اتاق دو تخته ۲۱۰ لیره است)  :  ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان 

با توجه به محدود بودن جا در هتل محل برگزاری مسابقات اولویت برای اقامت در این هتل برای افرادی است که زودتر نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

گالری تصاویر هتل محل برگزاری مسابقات:

۲- هزینه کامل تور برای هر نفر با اقامت در اتاق ۲ تخته در هتل ۴ ستاره ویسپی (مرکز شهر نزدیکترین هتل مرکز شهر به محل مسابقات با قیمت اتاق دو تخته ۱۶۰ لیره): ۲٫۲۵۰٫۰۰۰ تومان

گالری تصاویر هتل ویسپی:

در صورت تکمیل هتل‌ها، هتل جایگزین معرفی می‌شود

توضیحات لازم و ضروری:

* از مبالغ قید شده برای تور مبلغ ۲۵۰ هزار تومان حق الزحمه خدمات و مابقی قیمت تمام شده خدمات است.

* تور یکروزه به شهر زیبا و توریستی ترابزون در ۸۹ کیلومتری شهر اردو (چهارشنبه ۲۲ فروردین) در صورت تمایل افراد با هزینه ۱۰۰ هزار (بلیط اتوبوس برای رفت و برگشت) قابل برگزاری است، هزینه‌های جانبی این تور یکروزه در صورت برگزاری بر عهده افراد می‌باشد.

* پرداخت ورودیه مسابقات برای جداول مختلف متفاوت است و پرداخت آن بر عهده شرکت کنندگان می‌باشد.

* پرداخت عوارض خروج از کشور بر عهده افراد است و لازم است قبل از حضور در فرودگاه یا در فرودگاه پرداخت شود.

* تغییر در شرایط تور در مقصد امکانپذیر نمی‌باشد.

* اقامت کودکان زیر ۶ سال در هتل ویسپی رایگان است و از هزینه تور کم می‌شود.

* افراد شرکت کننده در جدول B و رده سنی مسابقات می‌توانند ۳ شب اقامت در شهر زیبای توریستی ترابزون و ۴ شب اقامت در اردو را در صورت تمایل انتخاب نمایند.

* همچنین این افراد می‌توانند در صورت وجود پرواز، فقط ۴ روز در تور حضور داشته باشند، حرکت شب ۲۲ فروردین و برگشت در تاریخ ۲۷ فروردین. (حرکت این افراد به صورت انفرادی خواهد بود و با هماهنگی صورت گرفته شخصاً در اردو به تور اول ملحق می‌شوند، برای این افراد فقط هزینه ۳ شب اقامت از هزینه تور کم خواهد شد).

* ظرفیت شرکت کننده برای هرکدام از جداول مسابقات ۱۲۰ نفر می‌باشد.

* با توجه لزوم هماهنگی هتل بخصوص هتل محل مسابقات و هتل نزدیک محل مسابقات مهلت ثبت‌نام در این تور تا ۲۹ اسفند می‌باشد.

* قیمت‌های ارزی محاسبه شده در هزینه‌های اعلام شده قیمت روز ارز می‌باشد، در صورت تغییرات زیاد قیمتی ممکن است هزینه‌های اعلام شده برای افراد در زمان ثبت‌نام متفاوت باشد.

* ثبت نام در مسابقات فقط با واریز هزینه‌ها نهایی می‌شود. (به منظور قطعی نمودن رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما) و امکان کنسلی ثبت نام و عودت مبلغ وجود ندارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این تور شطرنجی با شماره ۰۹۱۲۵۰۹۲۰۲۵ اصغرزاده یا شناسه @asgar733 در تلگرام تماس بگیرید.

همچنین سوال‌های عمومی خود را در فرم پایین صفحه مطرح نمایید تا پرسش و پاسخ‌ها برای دیگر بازدیدکنندگان و نیز علاقمندان تورهای شطرنجی قابل مشاهده و استفاده باشد.

تور برگزار شد. گزارش تور را بخوانید

۳ نظر

  1. سلام، متولدین سال ۲۰۱۲ نمیتونن شرکت کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس